Strona głównaUncategorizedNajlepsze biura rachunkowe znajdziesz na portalu Znany Księgowy.

Najlepsze biura rachunkowe znajdziesz na portalu Znany Księgowy.

Zanotowaliśmy falstart w naszej działalności gospodarczej. Początki były bardzo trudne i nie udane. Dziś na szczęście możemy realizować nasze motto firmowe, które brzmi „działaj i rozwijaj się”. Determinacja oraz zaangażowanie doprowadziły nas do miejsca w którym aktualnie jesteśmy. Portal znany księgowy to marka na rynku usług księgowych. Na tym nam bardzo zależało. W 2000 r postanowiliśmy zarejestrować działalność gospodarczą i od tamtego momentu, poprzez naszą terminowość i dzięki nabytemu doświadczeniu, nieustannie pomagamy innym firmom bezpiecznie rozwijać się w momencie kiedy my zajmujemy się nieuniknionymi sprawami związanymi z księgowością. Pracują w naszej firmie wykształcone osoby, wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach. Postaw na naszą kadrę oraz rozwijaj biznes u boku kreatywnych księgowych portalu znany księgowy. Pracę biura księgowego charakteryzuje fachowość, sumienność, skrupulatność, profesjonalność m.in. w obsłudze spółek handlowych jak i usługowych, ale także przedsiębiorstw prowadzonych w formie działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe znany księgowy ma licencję ministerstwa finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i jest objęte ubezpieczeniem oc.

Co może zrobić nasze biuro rachunkowe dla Ciebie?

Współpracując z naszym biurem księgowym pomagamy w obsłudze księgowo-podatkowej tj: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ewidencji podatku vat, prowadzenie ewidencji środków trwałych czy wartości niematerialnych oraz prawnych ale także ewidencji wyposażenia; sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowanie sprawozdań finansowych, sporządzanie corocznych zeznań podatkowych. Ponadto pomagamy klientowi w obsłudze kadrowo płacowej: przygotowanie deklaracji podatkowych i zus związanych z wynagrodzeniami, sporządzanie list płac, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników, przygotowanie rozliczeń rocznych pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej, opracowanie raportów oraz analiz związanych z wynagrodzeniami, wystawianie zaświadczeń o dochodach. Mamy obowiązkowe ubezpieczenie od oc za szkody wynikające z czynności doradztwa podatkowego. Wybierając nasze usługi księgowe, otrzymują państwo gwarancje fachowej obsługi i atrakcyjnych warunków współpracy. W przypadku pytań prosimy o kontakt osobisty w naszym biurze księgowym, kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne